Małgorzata Florek

Dyrektor pedagogiczny, Opiekunka w żłobku

Absolwentka kierunku Edukacja wczesnoszkolna, przedszkolna z terapią pedagogiczną w Wyższej Szkole Ekonomii, Turystyki i Nauk Społecznych w Kielcach oraz  kierunku: Pedagogika specjalność: Opieka nad dzieckiem w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. Od 10 lat zdobywa doświadczenie i kwalifikacje w opiece nad dziećmi – w przedszkolu, szkole, żłobkach. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami.

Praca w żłobku to dla niej spełnienie marzeń i pasji. Nie boi się wyzwań, a dla Naszych Smyków porzuciła Kraków i wróciła w rodzinne strony.

Kinga Biedroń

Opiekunka w żłobku

Od 2013 roku realizuje się w pracy z małymi dziećmi. Od 2015 roku, kiedy ukończyła kurs kwalifikacyjny dla Opiekunów dziecięcych w żłobku, profesjonalnie zajmuje się opieką nad dziećmi do lat 3 w żłobku.

Stale podnosi swoje kwalifikacje. Obecnie studiuje na drugim roku na wydziale Pedagogicznym, Kierunek: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna; specjalność: nauczycielska na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie.

Praca z dziećmi pozwala jej także wykorzystywać posiadane talenty. W swojej pracy aktywnie umiejętność gry na fortepianie oraz zdolności manualne.